Novinky

nová vína z Alsaska

v Alsasku jsme vybrali 2 nová vinařství. Obě jsou to malé rodinné podniky, Joseph Fritsch, tradiční vinařství a Etienne Simonis zase biodynamické vinařství, které se snaží vína utvářet "trochu jinak" Na zdraví!

Ryzlinkový six pack

Milujete ryzlinky? Připravili jsme průřez naší nabídkou. Dva ryzlinky z Německa, z toho jeden starší, protože ryzlink umí krásně zrát. Dva z Rakouska (z toho samozřejmě jeden z Wachau) a pak dva lokální, a z toho jeden, který byl připraven absolutně bez chemie, tak to totiž taky jde :) Na zdraví

Máme nová vinařství

Vybrali jsme a dovezli nová vinařství. A jsou to fakt kardinální úlovky!!! Ikona Chateauneuf-du-Pape, vinařství Raymond Usseglio, pak malé bio vinařství ze severní Rhony Domaine de la Ville Rouge s jejich jedinečným Crozes-Hermitage. A pak.....opravdové eso z Meursault, Rémi Jobard. Rok jsme ho přemlouvali, naši společní kamarádí za nás orodovali a konečně ho máme!!! To musíte ochutnat!

The Eatery Deli

V The Eatery jsme rozjeli řadu vlastních výrobků. Můžete si tak domů koupit ve sklenici naši paštiku, čalamádu, rillettes, hummus, chilli pastu, povidla,.... naši nabídku neustále doplňujeme a rozšiřujeme. Do budoucna se můžete těšit také na tradiční omáčky jako rajská, svíčková a další. Nechte se překvapit!

hledáte Vánoční dárek?

Co takhle potěšit obchodní partnery nebo své blízké boxem plným dobrot? V The Eatery jsme připravili paštiku, čalamádu a různé druhy marmelád, džemů a povidel. K tomu přidáme dobré víno a máme dárek jak "lusk"!! Nabídku najdete v kategorii "Six-packů" nebo "Jídel s sebou". Pokud chcete box na míru, zavolejte nám nebo napište

Natankujte Natural Six-Pack

Jde to i přírodně! Žádné pesticidy ve vinohradu, žádná chemie ve sklepě. Vinaři, kteří při vzniku vína spíše jen pomáhají přírodě a ne ho "vyrábí". Tak taková jsou vína, která jsme poskládali do našeho nového six-packu!

nejsou bublinky jako bublinky

nejsou bublinky jako bublinky. proto jsme pro vás poskládali základní bublinkový six-pack, kde si můžete hezký v klidu domova porovnat to co umíme vyrobit u nás a co se vyrábí v Itálii. Kdo u vás zvítězí??

Nové SixPacky !

Nové sixpacky v naší nabídce!

Zaměřili jsme se na sixpacky a poskládali 3 různé, kde věříme, že si každý vybere svého favorita.

"Heavy" je složen z plnějších a těžších, rustikálnějších kousků, "médium" je zlatá střední cesta a "light" jsou vína s nižším alkoholem, cukrem a lehce pitelná.

Stránka 1 z 2 - 11 položek celkem