Novinky

hledáte Vánoční dárek?

Co takhle potěšit obchodní partnery nebo své blízké boxem plným dobrot? V The Eatery jsme připravili paštiku, čalamádu a různé druhy marmelád, džemů a povidel. K tomu přidáme dobré víno a máme dárek jak "lusk"!! Nabídku najdete v kategorii "Six-packů" nebo "Jídel s sebou". Pokud chcete box na míru, zavolejte nám nebo napište

Natankujte Natural Six-Pack

Jde to i přírodně! Žádné pesticidy ve vinohradu, žádná chemie ve sklepě. Vinaři, kteří při vzniku vína spíše jen pomáhají přírodě a ne ho "vyrábí". Tak taková jsou vína, která jsme poskládali do našeho nového six-packu!

nejsou bublinky jako bublinky

nejsou bublinky jako bublinky. proto jsme pro vás poskládali základní bublinkový six-pack, kde si můžete hezký v klidu domova porovnat to co umíme vyrobit u nás a co se vyrábí v Itálii. Kdo u vás zvítězí??

Nové SixPacky !

Nové sixpacky v naší nabídce!

Zaměřili jsme se na sixpacky a poskládali 3 různé, kde věříme, že si každý vybere svého favorita.

"Heavy" je složen z plnějších a těžších, rustikálnějších kousků, "médium" je zlatá střední cesta a "light" jsou vína s nižším alkoholem, cukrem a lehce pitelná.

DORAZILO CHAMPAGNE!

Dnes nám dorazilo naše nové Champagne. Vybrali jsme malého vinaře z Mesnil-sur-Oger, André Robert. Claire Robert je již 5. generací rodiny Robert. Už se moc těšíme až si otevřeme jejich skvělé bublinky z Chardonnay a Grand Cru vinic! Na zdraví!!

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem