Novinky

Víno týdne

Na tento týden pro vás vybral víno Martin. Rozhodl se pro Zweigelt z rodinného vinařství Faber-Kochl z Rakouska. Matka Maria s dcerou Annou ve vinařství nedaleko od Poysdorfu produkují skvělá, jednoduše pitelná ovocná vína. Martinovo představení vína si prohlédněte ZDE.

Víno z Prahy

(nééé, nemyslíme víno pro Pražáky), jsme moc rádi, že jsme se domluvili na spolupráci s malým rodinným vinařstvím Jabloňka, které se nachází v Tróji, na tzv. Černém kopci a určitě jste si ho všimli, když jste z Holešovické strany najížděli do tunelu Blanka, zámeček a pod ním terasy vinic jsou k nepřehlédnutí. Ochutnejte jak se majitelům daří obnovovat zašlou slávu pražského vína....

potřebujete skleničky?

nově jsme náš sortiment rozšířili o skleničky značky Rona, které znáte od nás z The Eatery. Pokud tedy je vaše domácí sada nedostatečná či již značně prořídlá, přidejte si ke své objednávce vína a my, jako vždy, vše doručíme!

nová vína z Alsaska

v Alsasku jsme vybrali 2 nová vinařství. Obě jsou to malé rodinné podniky, Joseph Fritsch, tradiční vinařství a Etienne Simonis zase biodynamické vinařství, které se snaží vína utvářet "trochu jinak" Na zdraví!

Ryzlinkový six pack

Milujete ryzlinky? Připravili jsme průřez naší nabídkou. Dva ryzlinky z Německa, z toho jeden starší, protože ryzlink umí krásně zrát. Dva z Rakouska (z toho samozřejmě jeden z Wachau) a pak dva lokální, a z toho jeden, který byl připraven absolutně bez chemie, tak to totiž taky jde :) Na zdraví

Máme nová vinařství

Vybrali jsme a dovezli nová vinařství. A jsou to fakt kardinální úlovky!!! Ikona Chateauneuf-du-Pape, vinařství Raymond Usseglio, pak malé bio vinařství ze severní Rhony Domaine de la Ville Rouge s jejich jedinečným Crozes-Hermitage. A pak.....opravdové eso z Meursault, Rémi Jobard. Rok jsme ho přemlouvali, naši společní kamarádí za nás orodovali a konečně ho máme!!! To musíte ochutnat!

Stránka 1 z 2 - 16 položek celkem