Hees (DE-Nahe)

Německo - Nahe - Auen

Vinařství Hees - nezaměnitelné, charakteristické a nekonvenční Rodina se věnuje vinařství od roku 1824. Marcus Hees je již v 9. generaci. Je zde jasně patrné, že máme člověka, který je do svého povolání zamilovaný a přesvědčený o jeho smyslu.

Nesleduje běžné standardy: Marcus preferuje zásadně nízké výnosy s pozdní sklizní vysokokvalitního a plně zralého hroznového vína, selektivní ruční sklizeň a také jinak mnoho precizní ruční práce, opatrné zpracování, spontánní kvašení divokými kvasinkami a pozdní stáčení. Výsledkem jsou šťavnaté, minerálně aromatické ryzlinky s hlubokou chutí .

"Stříhání, ohýbání, vytrhávání, zašívání, dorůstání, odstraňování listů, ruční sklizeň - v minimálně 11 pracovních krocích a tvrdé práci provázíme naše révy po celý rok. Poté v suterénu dodržujeme stejně přísné standardy. Vína jsou pečlivě ošetřována až do stáčení. Dávají věcem, které jsou nezbytné pro výrobu vína, čas, který skutečně potřebují, a dodržují zásadu co nejmenšího zásahu, aby vytvořili klíčové vlastnosti jejich vín: jemnost, hloubku a schopnost vyzrát.

späte Weinlese November2©peterbender

 

Záznamy nebyly nalezeny...